Konsultacje dietetyczne i koktajle oczyszczające

26 lutego 2024

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pierwszym tegorocznym wydarzeniu zorganizowanym w kompleksie GBC. Przeprowadziliśmy konsultacje dietetyczne wraz z pomiarem masy ciała w lobby budynku D oraz przygotowaliśmy pyszne bezpłatne koktajle oczyszczające w Kuchni Marché.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział. Mamy nadzieję, że konsultacje i koktajle przyczyniły się do zdrowego rozpoczęcia roku. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Spotkanie z eko influencerką Pauliną Górską

Jak zostać światozmieniaczem w czasie kryzysu klimatycznego? Ten temat został poruszony podczas spotkania w dniu 15 listopada 2023 roku w GBC przez Paulinę Górską - eko aktywistkę, jedną z topowych eko influencerek w Polsce i laureatkę licznych nagród, w tym ELLE Style Awards w kategorii Odpowiedzialna Moda. Paulina jest nie tylko autorką bloga na temat zrównoważonego życia w duchu „less waste”, ale także prowadzi podcast „Lepszy klimat”, docierając do setek tysięcy ludzi aktywnych w mediach społecznościowych. W trakcie spotkania Paulina poruszyła wiele istotnych kwestii związanych z ekologią i odpowiedzialnym podejściem do życia. Opowiedziała między innymi o ruchu less-waste, korzyściach wynikających z segregacji śmieci oraz znaczeniu zrównoważonego biznesu. Ponadto, podniosła kluczowe zagadnienia związane z kryzysem klimatycznym, takie jak utrata bioróżnorodności, topnienie lodowców czy ekstremalne zjawiska pogodowe, istotne dla życia codziennego. W prezentacji nie zabrakło również praktycznych rozwiązań, które każdy z nas może wdrożyć w swoim codziennym życiu od zaraz, na przykład, jak nie marnować żywności czy jak korzystać z drugiego obiegu oraz lokalnych i sezonowych produktów. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie! To była świetna okazja, aby spojrzeć na nasze codzienne nawyki z innej perspektywy i dowiedzieć się jak zacząć wprowadzać realne zmiany.